Back to Top

Adressen tegenstanders

Adres sporthallen tegenstanders WVV                                      d.d.15.08.2023

VERENIGING

NAAM SPORTHAL

STRAATNAAM

POST

CODE

GEMEENTE

TELEFOON

WVV Meisjes B1       spelen in de 2e klasse Poule M van de reguliere competitie regio West

Aspasia MB 1

De Ridderhof

Arie Hogenespad 1

2396 WJ

Koudekerk a/d Rijn

071-341 2188

Castellum MB 2

De Arena

Diamantstraat 29

2403 AS

Alphen aan de Rijn

0172-42 0669

Leython DC MB 4

De Bloemerd

Bloemerd 1A

2353 BZ

Leiderdorp

071-542 5667

VCO MB 1

De Cuyl

De Voscuyl 36

2341 BJ

Oegstgeest

071-240 7573

VHZ MB 2

Estafette

Helsinkilaan 1

2152 KG

Nieuw-Vennep

0252-432666

WVV MB 1

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

WVV Jongens B1     spelen in de 2e klasse Poule G1 van de reguliere competitie regio West

Leython DC JB 2

De Bloemerd

Bloemerd 1A

2353 BZ

Leiderdorp

071-542 5667

VCH JB 3

FBK-hal

Arnolduspark 3

2132 CR

Hoofddorp

023-569 2928

VCO JB 1

De Cuyl

De Voscuyl 36

2341 BJ

Oegstgeest

071-240 7573

VCS JB 1

Wasbeek

Van Alkemadelaan 12

2171 DH

Sassenheim

0252-215 594

VHZ JB 2

Estafette

Helsinkilaan 1

2152 KG

Nieuw-Vennep

0252-432666

WVV JB1

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

WVV Meisjes C1       spelen in de 3e klasse poule G1 van de reguliere competitie regio West

Kratos ’08 MC 1

Tanthof

Henk van Riessenlaan 5

2626 AB

Delft

015-257 8464

Leython DC MC 2

De Bloemerd

Bloemerd 1A

2353 BZ

Leiderdorp

071-542 5667

VCO MC 3

De Cuyl

De Voscuyl 36

2341 BJ

Oegstgeest

071-240 7573

VELO MC 2

Velo-hal

Noordweg 26

2291 EE

Wateringen

0174-292 779

WVV MC 1

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

WVV Heren 1 en Heren 2 spelen beide in poule RHHR van de recreantencompetitie regio West, Haaglanden

Merenwijk H 1

Broekplein

Broekplein 2

2318 TJ

Leiden

071-522 0242

Timios H 1

Groenswaard

Wingerd 2

2742 SK

Waddinxveen

0182-615 054

Volcano H 1 en H2

Fortunahal

Schoemakerstraat 342

2629 HP

Delft

015-256 4466

Volepo H 2

Epo ssc

Patentlaan 2

2288 EE

Rijswijk

070-340 4703

VollinGo H 1

De Zebra

Goverwellesingel 10

2807 DZ

Gouda

0182-526 665

VVV Delta H 3 en H 4

Kerkpolder

Kerkpolderweg 14

2625 EB

Delft

015-256 0612

ZVH H 2

Swanla

Burg. Klinkhamerweg 86

2761 BJ

Zevenhuizen ZH

0180-631 989

WVV H 1 en H 2

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

WVV Mix 1                spelen in poule mix B van de recreantencompetitie regio West, Rijnland

Gemini Kang. mix 2

De Vliethorst

Burg. v.d. Haarplein 9

2251 CT

Voorschoten

071-561 4848

Leython DC mix 6

De Bloemerd

Bloemerd 1A

2353 BZ

Leiderdorp

071-542 5667

Setumup mix 1

Het Spant

Larikslaan 20

2451 BV

Leimuiden

0172-508 745

Utopia mix 1

De Klaverhal

Hondsdraf 1

2381 BZ

Zoeterwoude

071-580 2427

VCO mix 2

De Cuyl

De Voscuyl 36

2341 BJ

Oegstgeest

071-240 7573

VCS mix 3

Wasbeek

Van Alkemadelaan 12

2171 DH

Sassenheim

0252-215 594

WVV mix 1

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

WVV Mix 2                spelen in poule mix C van de recreantencompetitie regio West, Rijnland

GGV mix 1

Sportcomplex 1574

Telderskade 399 

2321 TR

Leiden

…….

Leython DC mix 7

De Bloemerd

Bloemerd 1A

2353 BZ

Leiderdorp

071-542 5667

Merenwijk mix 3

Broekplein

Broekplein 2

2318 TJ

Leiden

071-522 0242

Setumup mix 2

Het Spant

Larikslaan 20

2451 BV

Leimuiden

0172-508 745

WVV mix 2

De Schulpwei

Dr. Mansveltkade 1 of 11

2242 TZ

Wassenaar

……

 

J.H. Rijskamp, wedstrijdsecretaris