Zoeken

nlenfrdehuitptes

Hits

Artikelen bekeken hits
207830

Heren 1        Recreanten Regio West    toppoule Heren

Mix 1             Recreanten Rijnland          poule Mix A

Mix 2             Recreanten Rijnland          poule Mix B

 

In verband met het coronavirus worden ALLE volleybalwedstrijden
in ieder geval t/m dinsdag 31 maart afgelast.

Wedstrijdprogramma seizoen 2019 – 2020                                                                           Versie 7

dag

datum

Thuis team

tijd-

stip

Uit team

sporthal

uit-

slag

veld

code

Scheidsrechter

Teller

vr

27-09-19

Leython mix 3

19:30

WVV mix 1

De Bloemerd

1-3

4

RRXA-CE

vr

04-10-19

WVV H 1

20:30

Gemini K. H 1

De Schulpwei

0-4

1

RTHA-FA

Jan Rijskamp

Ger v. Weerlee

WVV mix 1

20:30

Utopia mix 1

1-3

2

RRXA-EF

Robert van A……

Marcel ten Berge

do

10-10-19

VVV Delta H 1

20:30

WVV H 1

Kerkpolder

4-0

2

RTHA-EF

vr

18-10-19

Leython mix 5

19:30

WVV mix 2

De Bloemerd

4-0

4

RRXB-BG

vr

01-11-19

WVV H1

20:30

Volepo H1

De Schulpwei

1-3

1

RTHA-FG

Jan Rijskamp

Ger van Weerlee

vr

01-11-19

Leython mix 2

21:30

WVV mix 1

De Bloemerd

3-1

4

RRXA-BE

vr

08-11-19

WVV H 1

20:30

VOIO’72 H 1

De Schulpwei

1-3

1

RTHA-FB

Peggy Verweij

Annemieke Bollen

ma

11-11-19

Merenwijk mix 2

20:30

WVV mix 2

Broekplein

3-1

2

RRXB-HG

vr

15-11-19

Volley2B H 2

20:30

WVV H 1

De Zijde

3-2

3

RTHA-DF

vr

22-11-19

WVV mix 1

20:30

Gemini K. mix 1

De Schulpwei

2-2

1

RRXA-EA

Erik Gijsbers

Frank Hochmuth

WVV mix 2

20:30

Leython mix 2

4-0

2

RRBA-GA

Mathieu Wil Westgeest

Timmo v.d. Kleij

ma

25-11-19

Merenwijk mix 3

20:30

WVV mix 2

Broekplein

1-3

2

RRXB-CG

wo

27-11-19

Utopia mix 1

20:45

WVV mix 1

De Klaverhal

0-4

1

RRXA-FE

vr

06-12-19

WVV H 1

20:30

Volley2B H 1

De Schulpwei

0-4

1

RTHA-FC

Jeanne Taal

Gliselle. Jan Rijskamp

vr

13-12-19

WVV mix 1

20:30

Leython mix 2

De Schulpwei

3-1

2

RRXA-EB

Hans v.d. Kleij

Annemieke Bollen

WVV mix 2

20:30

Merenwijk mix 2

3-1

1

RRXB-GH

Wil Westgeest

Ger van Weerlee

ma

16-12-19

Merenwijk mix 1

20:30

WVV mix 1

Broekplein

2-2

2

RRXA-DE

wo

08-01-20

WVV Olieballentoernooi  19:00 uur

De Schulpwei

Alle leden

deelnemers bij toerbeurt

vr

10-01-20

Gemini K. mix 1

20:45

WVV mix 1

De Vliethorst

2-2

4

RRXA-AE

vr

17-01-20

WVV H 1

20:30

Volley2B H 2

De Schulpwei

1-3

1

RTHA-FD

Jeanne Taal

Ger van Weerlee

WVV mix 1

20:30

Leython mix 3

3-1

2

RRXA-EC

Jan Rijskamp

Elly van Weerlee

ma

20-01-20

Merenwijk mix 1

20:30

WVV mix 1

Broekplein

 

2

RRXA-DE-2

Verplaats naar 27-01.2020

vr

24-01-20

Setumup mix 1

21:00

WVV mix 2

Het Spant

3

RRXB-DG

ma

27-01-20

Merenwijk mix 1

20:30

WVV mix 1

Broekplein

2

RRXA-DE-2

vr

31-01-20

VOIO’72 H 1

20:30

WVV H 1

De Fakkel

 

1

RTHA-BF

vr

07-02-20

WVV mix 2

20:30

VCS mix 2

De Schulpwei

1

RRXB-GF

Ruud Meershoek

Ger van Weerlee

vr

07-02-20

Volley2B H 1

20:30

WVV H 1

De Zijde

1

RTHA-CF

Verplaatst naar 11-02.2020

di

11-02-20

Volley2B H 1

21:00

WVV H 1

De Ackers

2

RTHA-CF

vr

14-02-20

WVV mix 1

20:30

Leython mix 3

De Schulpwei

 

1

RRXA-EC-2

Kilian v.d. Kleij

Alex Mayer

WVV mix 2

20:30

Leython mix 5

 

2

RRXB-GB

Erik Gijsbers

Ger van Weerlee

vr

06-03-20

VCS mix 2

20:30

WVV mix 2

De Korf

1

RRXB-FG

vr

13-03-20

Gemini K. mix 1

20:45

WVV mix 1

De Vliethorst

 

4

RRXA-AE-2

Leython mix 4

21:30

WVV mix 2

De Bloemerd

 

3

RRXB-AG

vr

20-03-20

WVV mix 1

20:30

Merenwijk mix 1

De Schulpwei

 

2

RRXA-ED

Mathieu Prins

Philippe Laget

WVV mix 2

20:30

Merenwijk mix 3

 

1

RRXB-GC

Hans v.d. Kleij

Yiannis Rematisios

wo

25-03-20

Utopia mix 1

20:45

WVV mix 1

De Klaverhal

 

1

RRXA-FE-2

do

26-03-20

Volepo H 1

19:45

WVV H 1

EPO ssc

 

1

RTHA-GF

vr

03-04-20

Leython mix 2

21:30

WVV mix 1

De Bloemerd

 

3

RRXA-BE-2

Gemini K. H 1

20:45

WVV H 1

De Vliethorst

 

4

RTHA-AF

vr

17-04-20

WVV H 1

20:30

VVV Delta H 1

De Schulpwei

 

1

RTHA-FE

Kirsten Harberink

Peter v.d. Geer

WVV mix 2

20:30

Setumup mix 1

2

RRXB-GD

Peggy Verweij

Rik Vos

Za

09.05.20

WVV

13:00

WVV  “LENTE….VREUGD TOERNOOI”     De Schulpwei aanmelden bij Peggy Verweij

Bestemd voor alle WVV-ers.                                                                                                                                               Jan Rijskamp / 18-01-2020

Wijziging bij versie 6: 2 wedstrijden verplaatst. Één voor de  H1 en één voor de Mix 2 alsmede wijzigingen van teller en scheids.

Wijziging bij versie 7: 2 wedstrijden verplaatst. Één voor de mix 1 en één voor de Heren 1

voor onze Privacy verklaring verwijzen wij je naar de website: www.wvv-wassenaar.nl