Zoeken

nlenfrdehuitptes

Hits

Artikelen bekeken hits
455646

Logo WVVHeren 1         Recreanten Haaglanden     Heren poule A

Mix 1             Recreanten Rijnland            Mix poule A

Mix 2             Recreanten Rijnland            Mix poule B

Meisjes B1    Reguliere competitie           Meisjes B, 3 klasse, poule D

Wedstrijdprogramma  seizoen 2021 – 2022                                                                              d.d. 15.09.21   Versie 7

dag

datum

Aan

vang

Thuis team

Uit team

sporthal

uit-

slag

veld

code

Scheidsrechter

Teller

Vr

17.09.21

19:15

VCO MB 2

WVV MB 1

De Cuyl

3

MB3D1-EA

xxx

xxx

Vr

01.10.21

20:30

VCS mix 2

WVV mix 1

De Korf

1

RRXA-GH

xxx

xxx

19:15

WVV MB 1

In Up Go MB 1

De Schulpwei

2

MB3D1-AB-2

Jan Rijskamp

Martin Lint

20:30

WVV H 1

ZVH H 2

1

RHHA-FG

Jeanne Taal

Elly van Weerlee

Vr

15.10.21

19:30

WVV MB 1

Liusna MB 1

De Schulpwei

2

MB3D1-AC

Erik Gijsbers

Jan Rijskamp

20:30

WVV mix 1

VCS mix 1

1

RRXA-HF

Hans v.d. Kleij

Frank Hochmuth

WVV mix 2

Gemini K mix 3

2

RRXB-HB

Kilian v.d. Kleij

Timmo v.d. Kleij

Ma

25.10.21

21:15

Volcano H 1

WVV H 1

Fortunahal

1

RHHA-CF

xxx

xxx

Vr

29.10.21

21:30

Leython mix 2

WVV mix 1

De Bloemerd

3

RRXA-BH

xxx

xxx

21:00

Gemini K mix 3

WVV mix 2

De Vliethorst

3

RRXB-BH

xxx

xxx

Za

30.10.21

11:00

NOVO MB 2

WVV MB 1

Duinwetering

3

MB3D1-DA

VERVALLEN

expired

Vr

05.11.21

19:15

WVV MB 1

In Up Go MB 1

De Schulpwei

 

2

MB3D1-AB

Jan Rijskamp

Marcel ten Berge

20:30

WVV Mix 2

Leython DC mix 4

1

RRXB-HC

Hans v.d. Kleij

Timmo v.d. Kleij

21:00

Gemini K mix 1

WVV mix 1

De Vliethorst

3

RRXA-AH

xxx

xxx

Vr

12.11.21

21:30

Leython DC mix 5

WVV mix 2

De Bloemerd

2

RRXB-DH

xxx

xxx

19:30

Liusna MB 1

WVV MB 1

De Waterkanten

1

MB3D1-CA

xxx

xxx

Vr

19.11.21

19:15

WVV MB 1

Liusna MB 1

De Schulpwei

1

MB3D1-AC-2

Kirsten Harberink

Rik Vos

20:30

WVV mix 1

Merenwijk mix 1

1

RRXA-HD

Erik Gijsbers

Annemieke Bollen

WVV mix 2

Merenwijk mix 3

2

RRXB-HF

Kilian v.d. Kleij

Yiannis Rematisios

Vr

26.11.21

19:15

VCO MB 2

WVV MB 1

De Cuyl

1

MB3D1-EA-2

xxx

xxx

19:30

Timios H 1

WVV H 1

De Plataan (Boskoop)

2

RHHA-BF

xxx

xxx

Vr

03.12.21

19:15

WVV MB 1

NOVO/VCO MB 2

De Schulpwei

2

MB3D1-AE

Ruud Meershoek

Paul de Groot

20:30

WVV mix 1

VCS mix 2

2

RRXA-HG

Jeanne Taal

Annemieke Bollen

WVV H 1

Merenwijk H 1

1

RHHA-FA

Jan Rijskamp

Gliselle D. v.d. Kleij

Do

09.12.21

19:30

In Up Go MB 1

WVV MB 1

De Tweesprong

2

MB3D1-BA

xxx

xxx

Vr

10.12.21

20:30

WVV mix 1

Leython DC mix 2

De Schulpwei

1

RRXA-HB

Hans v.d. Kleij

Annemieke Bollen

WVV mix 2

Setumup mix 1

2

RRXB-HG

Mathieu Prins

Timmo v.d. Kleij

Do

16.12.21

20:30

VVV Delta H 2

WVV H 1

Kerkpolder

1

RHHA-EF

xxx

xxx

Wo

05-01-22

19:00

WVV Olieballentoernooi

De Schulpwei

Alle leden

Deelnemers + Annemieke

Vr

21-01-22

21:30

Leython DC mix 3

WVV mix 1

De Bloemerd

1

RRXA-CH

xxx

xxx

21:00

ZVH H 2

WVV H 1

Swanla

(Zevenhuizen)

3

RHHA-GF

xxx

xxx

Wo

26-01-22

20:45

Utopia mix 1

WVV mix 1

De Klaverhal

1

RRXA-EH

xxx

xxx

Vr

28.01.22

20:30

WVV H 1

Volcano H 2

De Schulpwei

1

RHHA-FD

Peggy Verweij

Esther v.d. Meulen

19:15

Setumup mix 1

WVV mix 2

Het Spant

3

RRXB-GH

xxx

xxx

Ma

31.01.22

20:30

Merenwijk H 1

WVV H 1

Broekplein

1

RHHA-AF

xxx

xxx

Vr

11.02.22

20:30

WVV H 1

Volcano H 1

De Schulpwei

1

RHHA-FC

Jan Rijskamp

Annemieke Bollen

WVV mix 1

Gemini K mix 1

2

RRXA-HA

Robert v A…

Ana González

Ma

14.02.22

20:30

Merenwijk mix 1

WVV mix 1

Broekplein

1

RRXA-DH

xxx

xxx

Vr

18.02.22

19:30

Leython DC mix 4

WVV mix 2

De Bloemerd

3

RRXB-CH

xxx

xxx

Vr

25.02.22

20:30

WVV mix 2

Leython DC mix 5

De Schulpwei

1

RRXB-HD

Kirsten Harberink

Irene Lorjé

Vr

11.03.22

20:30

VCS mix 1

WVV mix 1

De Korf

1

RRXA-FH

xxx

xxx

21:00

Gemini K mix 2

WVV mix 2

De Vliethorst

3

RRXB-AH

xxx

xxx

Vr

18.03.22

20:30

WVV H 1

VVV Delta H 2

De Schulpwei

1

RRHA-FE

Jeanne Taal

Marcel ten Berge

WVV mix 1

Leython DC mix 3

2

RRXA-HC

Robert v A..

Jan Willem v Reeuwijk 

Ma

21.03.22

20:30

Merenwijk mix 3

WVV mix 2

Broekplein

1

RRXB-FH

xxx

xxx

Ma

28.03.22

21:15

Volcano H 2

WVV H 1

Fortunahal

1

RHHA-DF

xxx

xxx

Vr

01.04.22

20:30

WVV mix 1

Utopia mix 1

De Schulpwei

1

RRXA-HE

Mathieu Prins

Annemieke Bollen

WVV mix 2

Merenwijk mix 2

2

RRXB-HE

Kilian v.d. Kleij

Timmo v.d. Kleij

Vr

08.04.22

20:30

WVV H 1

Timios H 1

De Schulpwei

1

RHHA-FB

Peggy Verweij

Annemieke Bollen

WVV mix 2

Gemini K mix 2

2

RRXB-HA

Ruud Meershoek

Irene Lorjé

Za

??

13:00

WVV

WVV  “LENTE….VREUGD TOERNOOI”   in De Schulpwei.   Aanmelden bij Peggy Verweij

Ma

11.04.22

20:30

Merenwijk mix 2

WVV mix 2

Broekplein

2

RRXB-EH

xxx

xxx

Jan Rijskamp – wedstrijdsecretaris

Tekst in rood  met grijze achtergrond zijn de wijzigingen in deze versie

voor onze “Privacy verklaring” verwijzen wij je naar onze website: www.wvv-wassenaar.nl