Zoeken

nlenfrdehuitptes

Hits

Artikelen bekeken hits
89472

Heren 1         Recreanten Regio West    toppoule Heren

Mix 1              Recreanten Rijnland          poule Mix B

Mix 2              Recreanten Rijnland          poule Mix C

Wedstrijdprogramma seizoen 2018 – 2019                                                                            Versie 12

dag

datum

Thuis team

tijd-

stip

Uit team

sporthal

uit-

slag

veld

code

Scheids-

rechter

Teller

vr

05-10-18

WVV H 1

20:30

Volley2B H 1

De Schulpwei

1-3

1

RTHA-FC

Peggy Verweij

Peter Irene Lorjé

vr

05-10-18

WVV mix 2

20:30

Merenwijk mix 4

4-0

2

RRXC-EC

Kirsten Harberink

Ger van Weerlee

vr

12-10-18

Setumup mix 1

21:00

WVV mix 1

Het Spant

1-3

3

RRXB-DF

do

18-10-18

VV Delta H 1

20:30

WVV H 1

Kerkpolder

3-1

3

RTHA-DF

vr

19-10-18

Leython mix 3

19:30

WVV mix 1

De Bloemerd

1-3

4

RRXB-AF

vr

02-11-18

WVV H 1

20:30

Gemini-Kan H 1

De Schulpwei

3-1

1

RTHA-FA

Jan Rijskamp

Jan Willem. Ger v. W

vr

09-11-18

WVV mix 1

20:30

VCS mix 2

De Schulpwei

4-0

2

RRXB-FE

Mathieu Jeanne Taal

Annemieke Bollen

ma

12-11-18

Merenwijk mix 3

21:00

WVV mix 1

Broekplein

1-3

2

RRXB-CF

vr

23-11-18

VOIO ”72 H 1

20:30

WVV H 1

De Fakkel

3-1

1

RTHA-EF

vr

23-11-18

Setumup mix 1

21:00

WVV mix 1

Het Spant

3-1

3

RRXB-DF-2

vr

23-11-18

Gemini-Kan mix 2

20:45

WVV mix 2

De Vliethorst

0-4

3

RRXC-BE

vr

30-11-18

WVV mix 1

20:30

Merenwijk mix 3

De Schulpwei

4-0

1

RRXB-FC

Hans Frank Hochm

Frank Hans v.d.Kleij

vr

30-11-18

WVV mix 2

20:30

Aspasia mix 1

4-0

2

RRXC-EA

Kilian v.d. Kleij

Timmo + Mix 2

vr

14-12-18

WVV H 1

20:30

Volepo H 1

De Schulpwei

0-4

1

RTHA-FB

Jeanne Taal

Gliselle Dimaiwat

vr

14-12-18

WVV mix 1

20:30

Leython mix 3

2-2

2

RRXB-FA

Robert van

Ana González

do

20-12-18

Volley2B H 1

19:45

WVV H 1

De Zijde

4-0

1

RTHA-CF

ma

07-01-19

Merenwijk mix 4

20:30

WVV mix 2

Broekplein

0-4

2

RRXC-CE

wo

09-01-19

WVV Olieballentoernooi  19:00 uur

De Schulpwei

Alle leden

Nieuwjaarsbijeenkomst

vr

11-01-19

Leython mix 4

21:30

WVV mix 1

De Bloemerd

0-4

3

RRXB-BF

vr

18-01-19

WVV mix 2

20:30

Gemini-Kan mix 2

 

2-2

2

RRXC-EB

Wil Westgeest

Annemieke Bollen

ma

21-01-19

Merenwijk mix 3

20:30

WVV mix 1

Broekplein

0-5

2

RRXB-CF-2

do

24-01-19

Volepo H 1

19:45

WVV H 1

EPO ssc

3-1

1

RTHA-BF

vr

01-02-19

Gemini-Kan H 1

20:45

WVV H 1

De Vliethorst

3-1

H1

RTHA-AF

vr

01-02-19

Setumup mix 2

21:00

WVV mix 2

Het Spant

2-2

2

RRXC-DE

vr

08-02-19

WVV H 1

20:30

VOIO “72 H 1

De Schulpwei

3-1

1

RTHA-FE

Wil Westgeest

Nastya Galper

vr

08-02-19

WVV mix 2

20:30

Setumup mix 2

4-0

2

RRXC-ED

Ruud Meershoek

Rik Peter v.d Geer Vos

vr

15-02-19

Leython mix 4

21:30

WVV mix 1

De Bloemerd

4-0

4

RRXB-BF-2

Wo

20-02-19

WVV H 1

20:15

ZVH H 2

De Schulpwei

4-0

1

RTHA-FG

Jan Rijskamp

Ger v Weerlee

vr

22-02-19

VCS mix 2

20:30

WVV mix 1

De Korf

3-1

2

RRXB-EF

vr

22-02-19

Aspasia mix 1

21:15

WVV mix 2

De Ridderhof

0-4

1

RRXC-AE

vr

08-03-19

WVV H 1

20:30

ZVH H 2

De Schulpwei

2-3

1

RTHA-FG

Jan Rijskamp

Ger van Weerlee

vr

08-03-19

WVV mix 1

20:30

Setumup mix 1

3-1

2

RRXB-FD

Jeanne Taal

Elly van Weerlee

vr

15-03-19

Leython mix 3

19:30

WVV mix 1

De Bloemerd

 

3

RRXB-AF-2

vr

15-03-19

Setumup mix 2

21:00

WVV mix 2

Het Spant

 

2

RRXC-DE-2

vr

22-03-19

VOIO “72 H 1

20:30

WVV H 1

De Fakkel

 

1

RTHA-EF-2

vr

22-03-19

Gemini Kan mix 2

20:45

WVV mix 2

De Vliethorst

 

H1

RRXC-BE-2

di

26-03-19

ZVH H 2

20:00

WVV H 1

Swanla

 

1

RTHA-GF

do

04-04-19

WVV mix 2

20:30

Aspasia mix 1

De Schulpwei

 

2

RRXC-EA-2

Wil Westgeest

Annemieke Bollen

do

04-04-19

WVV H 1

20:30

VVV Delta H 1

 

1

RTHA-FD

Peggy Verweij

Irene Rik Vos

vr

05-04-19

WVV mix 1

20:30

Leython DC mix 4

De Schulpwei

 

2

RRXB-FB

Robert van

Miranda Groen

do

11-04-19

WVV H 1

20:30

VVV Delta H 1

De Schulpwei

 

1

RTHA-FD

Peggy Verweij

Rik Vos

vr

12-04-19

WVV mix 1

20:30

VCS mix 2

De Schulpwei

 

1

RRXB-FE-2

Mathieu Prins

Philippe Laget

vr

12-04-19

WVV mix 2

20:30

Merenwijk mix 4

 

2

RRXC-EC-2

Erik Gijsbers

Ger van Weerlee

Bestemd voor alle WVV-ers.                                                                                                                                                   Jan Rijskamp / 14-03-2019

De wijzigingen in versie 10   Wijziging  in versie 12

Voor onze Privacy verklaring verwijzen wij je naar de website: www.wvv-wassenaar.nl